تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات مطلب

لینک های پرکاربرد

نرم افزار مطب و کلینیک پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مرکز مشاوره و روانشناسی

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار آزمایشگاه و ژنتیک

طراحی سایت پزشکی

بانک اطلاعاتی مراکز پزشکی

نوبت دهی تلفن گویا

جراح و دندانپزشک اصفهان، دکتر پیام توکلی

متخصص و دندانپزشک کودکان اصفهان، دکتر نجمه اخلاقی

جراح بینی و پلاستیک اصفهان، دکتر علی علوی راد

جراح بینی و پلاستیک اصفهان، دکتر مهدی راستی اردکانی

جراح بینی و پلاستیک اصفهان،دکتر مجید راستی

جراح بینی اصفهان، دکتر بهنام خرمی

جراح بینی اصفهان، دکتر اصغر معمارزاده

بهترین لیزر موی زاید اصفهان

کلینیک پوست و زیبایی تهران، کلینیک  نگین جردن

کلینیک پوست و زیبایی خانه اصفهان، مرکز زیبایی ژالان

متخصص و جراح پوست و زیبایی اصفهان، دکتر ابوالفضل جویا

متخصص زنان و زایمان اصفهان، دکتر فرشته دانشمند

بهترین جراح و متخصص زنان و زایمان بجنورد

متخصص کایروپرکتیک اصفهان، دکتر امیر قنبریان

کلینیک ارتوپد فنی برتر اهواز، بهترین مرکز ارتوز و پروتز در خوزستان، لرستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، بند عباس، سنندج، همدان

بهترین متخصص طب سوزنی اصفهان، دکتر اردشیر عامری

متخصص تغذیه و رژیم درمانی اصفهان، دکتر رضا اطمینانی 

مشاور تغذیه و رژیم درمانی، دکتر مریم سبکتکین

متخصص جراح و فلوشیپ جراحی پستان اصفهان، دکتر رسول فاتحی فرد

بهترین متخصص مغز و اعصاب اصفهان، کلینیک نورون

درمانگاه شبانه روزی آریا فولادشهر، ارائه خدمات پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، پوست، زنان و مامایی

متخصص کودکان اصفهان دکتر نسرین السادات دوامی

دکتر آمنه تقدیسی متخصص دندانپزشک کودکان کاشان

دکتر فهیمه ثابت متخصص زنان اصفهان

مشاوره ژنتیک اصفهان آزمایشگاه ژن آزما

دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر نجمه اخلاقی

آزمایش ژنتیک ازدواج فامیلی در اصفهان آزمایشگاه کاریوژن

آزمایش ژنتیک بارداری در اصفهان آزمایشگاه کاریوژن

آزمایش DNA در اصفهان آزمایشگاه کاریوژن

بهترین آزمایشگاه ژنتیک در اصفهان آزمایشگاه کاریوژن

لیزر دندان اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین جراح لثه اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ژل و بوتاکس دکتر ابوالفضل جویا

بهترین ایمپلنت اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر ندا مکانیک

متخصص قلب اصفهان دکتر مهرداد طاهریون

تزریق ژل لب اصفهان دکتر مسیح شمعی

فروش و متقاعد سازی استاد امین شرافت

بهترین کلینیک لاغری اصفهان | مرکز راشا

بهترین کلینیک لاغری اصفهان | مرکز راشا

بهترین کلینیک لاغری اصفهان کجاست؟

یکی از مهم ترین مسائلی که اشخاص برای کاهش وزن باید در نظر داشته باشند. مشاوره لاغری می باشد. مشاوره لاغری مهم ترین قدم برای لاغر شدن و تناسب اندام می باشد. چرا که مشاور برای جلوگیری از برخی از مشکلات راه حل هایی را ارائه می دهد که اشخاص با رعایت آن دچار افتادگی پوست و مشکلاتی از این قبیل نمی شوند. علاوه بر این، مشاوره لاغری به اشخاص کمک می کند که با توجه به تیپ بدنی که دارند، راه درستی را برای کاهش وزن انتخاب کنند و به بیراهه هایی مثل استفاده از قرص و دارو کشیده نشوند. در ادامه این مطلب مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان به مقایسه و معرفی روش های رایج لاغری می پردازیم.

چاقی موضعی یا تجمع بافت چربی موضعی، به ویژه در زنان، یک مشکل رایج است. علاوه بر این، افراد زیادی هستند که با وجود وزن طبیعی از تجمع چربی های موضعی رنج می برند. به این تجمع بافت چربی سلولیت می گویند. رژیم غذایی همراه با فعالیت بدنی برای همه افرادی که نیاز به لاغری موضعی دارند توصیه می شود. تجربیات و مطالعات نشان داده است که لاغری موضعی تنها با رژیم و تغذیه و ورزش اتفاق نمی افتد. در دنیا علاوه بر رژیم غذایی و ورزش از روش های مختلفی استفاده می شود. LPG یا Endermologie یکی از روش های جدید برای درمان سلولیت است.

 

مناطقی که با دستگاه لاغری موضعی قابل درمان هستند

 • ران
 • باسن
 • اطراف لگن
 • سلولیت جانبی
 • پوست شل
 • چاقی موضعی در تمام نواحی بدن

مزایای دستگاه لاغری

 • نتایج قوی و تایید شده توسط تحقیقات (بیش از ۲۸ تحقیق علمی)
 • تاثیر جزئی بر وضعیت پوست
 • یک درمان دلپذیر و آرامش بخش
 • زیبایی و تناسب اندام بیشتری را به ارمغان می آورد
 • کاهش تجمع آب در بدن بعد از اولین جلسه درمان
 • پس از ۶ جلسه درمان، بریدگی های سلولیت را صاف می کند
 • انعطاف بیشتر پوست و از دست دادن چربی های مقاوم پس از ۱۲ جلسه (کاهش چربی در این روش به حدود ۷۰ درصد می رسد).

آشنایی با مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

یکی از تفاوت های اصلی که راشا با سایر مراکز لاغری دارد این است که دارای زیر بنای بسیار زیادی در شش طبقه است و تمام خدمات تغییر سبک زندگی از جمله لاغری را کاور می کند. همینطور در کنار دستگاه های لاغری خدمات مشاوره تخصصی رژیم درمانی، مشاوره تخصصی روانپزشکی و مشاوره تخصصی قلب و عروق ، پزشکی ورزشی ، متخصصین داخلی ، متخصصین گوارش برای درمان کبد چرب را انجام می دهد.

مرکز راشا جامع ترین دستگاه ها را در شهر اصفهان دارا می باشد. همچنین تمام دستگاه های لاغری موضعی از بروزترین و دستگاه های ماژور لاغری موضعی هستند. همینطور در کنار این ها، باشگاه های ورزشی که اختصاصی کودکان هست ، باشگاه ورزشی اختصاصی برای آسیب و انجام حرکات اصلاحی و باشگاه ورزشی بدنسازی در سه طبقه مجزا در مجموعه فعال هستند.

همچنین آب درمانی از خدمات جدیدی هست که به مرکز راشا اضافه شده است. این ها وجه تمایزی هستند بین مرکز راشا و سایر مراکز. در شهر اصفهان مرکزی همانند راشا نداریم که همه این خدمات را جامع و با هماهنگی پیش ببرند. تمام برنامه هایی که برای تغییر سبک زندگی هست هرکدام بطور جداگانه ارائه می شود. افتخار مرکز راشا این است که دکتر امامی غیر از اینکه جراح اعصاب و متخصص در حوزه جراحی های ستون فقرات و دیسک هستند. کارشناس ارشد حرکات اصلاحی را نیز دارند و در روزهای دوشنبه بصورت دو هفته یکبار خودشان حرکات ورزشی را به بیمارانی که لازم هست، آموزش می دهند. همچنین سایر خدماتی که در مرکز راشا ارائه می شوند شامل ماساژ درمانی ، خدمات پوست و مو می باشد.


تعریف لاغری غیر تهاجمی

این روشی است که می توان از آن برای کاهش چربی اضافی بدن بدون جراحی استفاده کرد. لاغری غیرتهاجمی عوارض جانبی بسیار کمی دارد و به همین دلیل افرادی که وزن ایده آل خود کمی اضافه وزن دارند نیز می توانند از آن برای رسیدن به تناسب اندام مورد نیاز بهره مند شوند. حتی این افراد می توانند با استفاده از دستگاه های لاغری غیرتهاجمی به نتایج بسیار بهتری دست یابند.

استفاده از دستگاه های لاغری غیر تهاجمی

تناسب اندام خواسته ذاتی هر انسانی است. وزن ایده آل سلامت جسمی و روحی را برای شما به ارمغان می آورد و این غیر قابل انکار است که همه به دنبال آن هستند. به هر حال، چاقی ممکن است برای هر فردی به دلیل عوامل ژنتیکی ایجاد شود. یا به هر دلیلی فرد در حال حاضر چاق است و از بدن خود ناراضی است. با این حال، وقتی صحبت از جراحی برای درمان کاهش وزن به میان می آید، بسیاری از مردم وحشت کرده و از درمان هر نوع چاقی خودداری می کنند.

خوشبختانه علم و فناوری به کمک انسان ها آمده است تا بتوانیم با دستگاه های لاغری غیرتهاجمی بدون نیاز به جراحی به تناسب اندام ایده آل دست پیدا کنیم.

جدیدترین روش های لاغری غیر تهاجمی

هر روز، تکنولوژی امکانات و اصول اولیه بسیار متنوعی را در اختیار ما قرار می دهد. تا به خروجی با کیفیت بالاتری دست یابیم. امروزه درمان های زیادی برای خلاص شدن از شر چربی های موضعی وجود دارد. دستگاه های لاغری غیر تهاجمی برای کاهش تدریجی چربی بدن بدون جراحی استفاده می شود. با این روش ها می توان چربی زیر جلدی پهلو، ران و شکم را که تجمع بافت چربی در زیر پوست و روی عضلات است کاهش داد. علاوه بر این، لاغری غیر تهاجمی از جدیدترین روش های درمانی پیشرفته است که در سراسر جهان مورد استفاده و تایید قرار گرفته است. مرکز راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان مفتخر است تا با استفاده از بهترین و جدیدترین روش ها و دستگاه ها اندام زیبایی برایتان بیافرینند.

لاغری با دستگاه Lutronic encurve

این روزها کاهش وزن و شل شدن پوست بعد از اون، برای خیلی ها مشکل جدی شده و نگرانی های بسیاری به دنبال آورده. خیلی از افراد بعد از عمل های جراحی چاقی و بارداری از شل شدن پوست بدنشون گلایه میکنند. کلینک تخصصی راشا با افتخار اعلام میکند که اولین مرکز در اصفهان که مجهز به دستگاه Lutronic encurve است. این دستگاه علاوه بر سفت کردن پوست درکاهش سایز شکم پهلو ها ران ها به شما کمک خواهد کرد.

دستگاه لاغری سایزر(SCIZER)

دستگاهی برای کاهش سایز و شکل دهی متناسب بدن است که سلول های بافت چربی زیر پوست را هدف قرار داده به طوری که هیچ آسیب و انتشار حرارتی متوجه بافت های اطراف نباشد. این دستگاه یک متد درمانی ایمن و موثر برای کاهش بافت چربی است که بالاترین سطح رضایتمندی و تاثیر گذاری و ایمن بودن را بین روش های مختلف داراست.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

لاغری با دستگاه کول تک

کول تک روشی دائمی برای چربی‌سوزی بدن است. این تکنولوژی از طریق فرآیند کرایولیپولیز عمل می‌کند. فرآیندی که در آن سلول های چربی به وسیله سیستمی کنترل شده، فریز می شوند. و در نتیجه تعداد سلول های چربی کاهش پیدا می کند. کلینیک تخصصی لاغری راشا مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های کولتکمی باشد و پیشنهاد ما به شما مراجعه به مرکز تخصصی لاغری راشا، برای بهره مندی از بهترین کولتک اصفهان است.

این روش روشی غیرتهاجمی، ایمن و موثر بوده و نتایج ناشی از آن چنان آشکار هستند که کول تک را بعضاً با لیپوساکشن مقایسه می کنند. تنها با این تفاوت که در این روش هیچگونه عمل جراحی وجود ندارد. مزایای این روش در واقع همان نتیجه آشکاری است که پس از یکبار استفاده از آن نمود پیدا می کند. از دیگر مزایای این روش نیز می توان به عاری از درد بودن آن و عدم نیاز به گذراندن دوره نقاهت اشاره کرد.

این روش بسیار کم دردسرتر از لیپوساکشن بوده و اثر آن بر نواحی مورد نظر نیز، ماندگارتر بوده اند. چنانچه در آرزوی چربی سوزی در ناحیه خاصی از بدن خود هستید، این روش می تواند روشی بسیار ایده آل باشد. ‎اصلاح عادت های زندگی روزمره، رژیم غذایی تخصصی و مناسب، فعالیت بدنی و استفاده ترکیبی از دستگاه های لاغری اثر دهی این روش درمانی رو بسیار بهبود میبخشه که همگی از خدمات جامع و منحصر به فرد راشاست.

بهترین کلینیک لاغری اصفهان | کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی راشالیزر داخل بافتی

یکی از روش‌های تأثیرگذار و راحت برای کاهش چربی‌های بدن است که با بالا بردن سوخت و ساز بدن منجر به لاغری می شود. این دستگاه با رعایت تمام استاندارد ها در کلینک راشا،لاغری را برای بسیاری از افراد رقم زده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت درمانگاه تخصصی پزشکی راشا (www.clinicrasha.ir) مراجعه نمایید.

در صورت مفید بودن مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

درمانگاه تخصصی پزشکی راشا

دیدگاه‌ها (16)


 1. برای ترمیم شلی پوستم بعد از زایمان و لاغری موضعی شکم تجربه استفاده از دستگاه لوترونیک کلینیک لاغری مرکز راشا داشتم ممنونم ازشون

 2. مرکز راشا برای لاغری موضعی از لیزر داخل بافتی استفاده کردند من تابحال اسم این لیزر نشنیده بودم ولی خیلی برام موثر بود تمام چربی های پهلوهامو از بین برد

 3. دستگاه سایزر کلینیک لاغری مرکز راشا حرف نداره برای من تو مدت کوتاهی جواب داد و سایز قابل توجهی از شکم و پهلوهام کم کرد .

 4. درمان سلولیت ناحیه ران و پهلو و کاهش وزنمو با کمک کلینیک لاغری مرکز راشا داشتم از دستگاه هاشون استفاده کردم . با کمک مشاورین تغذیه اشون وزن خوبی کم کردم و خدمات باشگاهشون هم کامله

 5. برای سلولیت ران ها و باسن از دستگاه سایزر کلینیک لاغری مرکز راشا استفاده داشتم چند سایز کم کردم و راضی ام

 6. با کمک دستگاه lpg کلینیک لاغری راشا تونستم سلولیت های باسن و ران از بین ببرم ممنون از خدماتی که ارایه می دهند

 7. برای درمان شلی پوست بعد از زایمان با کمک دستگاه هم سلولیت ها و شلی پوست شکم درمان کردم نتیجه قابل قبولی گرفتم و تونستم بهترین استفاده از امکانات مرکز راشا اصفهان داشته باشم

 8. لاغری موضعی رو با دستگاه سایزر کلینیک لاغری مرکز پزشکی راشا انجام دادم و خیلی راضی بودم چون قسمت هایی از پاهام خیلی بزرگ بود و خیلی همیشه واسه پوشیدن شلوار لی مشکل داشتم . به خاطر همین با چند جلسه راحت به سایز ایده آلم رسیدم .

 9. بهترین کلینیک لاغری در کل اصفهان

 10. با تشکر از خدمات بینظیر مجموعه پزشکی ورزشی راشا . من برای برای چاقی شکم و پهلو لیزر لاغری استفاده کردم . مرکز راشا اصفهان همه جوره راه های لاغری و درمان اضافه وزن داره

 11. تجربه خوبی از استفاده از دستگاه ال پی جی کلینیک لاغری راشا داشتم ممنونم از مجموعه پزشکی ورزشیشون

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا