تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات مطلب

لینک های پرکاربرد

نرم افزار مطب و کلینیک پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مرکز مشاوره و روانشناسی

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار آزمایشگاه و ژنتیک

طراحی سایت پزشکی

بانک اطلاعاتی مراکز پزشکی

نوبت دهی تلفن گویا

متخصص و دندانپزشک کودکان اصفهان، دکتر نجمه اخلاقی

جراح بینی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پستان اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پلک اصفهان دکتر علی علوی راد

متخصص ابدومینوپلاستی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح بینی و پلاستیک اصفهان،دکتر مجید راستی

جراح بینی اصفهان، دکتر بهنام خرمی

جراح بینی اصفهان، دکتر اصغر معمارزاده

کلینیک پوست و زیبایی خانه اصفهان، مرکز زیبایی ژالان

متخصص و جراح پوست و زیبایی اصفهان، دکتر ابوالفضل جویا

متخصص زنان و زایمان اصفهان، دکتر فرشته دانشمند

متخصص کایروپرکتیک اصفهان، دکتر امیر قنبریان

جراح پستان اصفهان دکتر رسول فاتحی فرد

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر سید حمید رضویان
متخصص عصب کشی اصفهان دکتر سید حمید رضویان

دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر نجمه اخلاقی

لیزر دندان اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین جراح لثه اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر حسین برجیان

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ژل و بوتاکس دکتر ابوالفضل جویا

متخصص قلب اصفهان دکتر مهرداد طاهریون

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با البرز گروپ

خرید ملک در قبرس شمالی با البرز گروپ

مهاجرت به قبرس شمالی با البرز گروپ

اقامت قبرس شمالی با البرز گروپ

تزریق ژل لب اصفهان دکتر مسیح شمعی

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین ایمپلنت اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر الناز مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین متخصص زایمان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین متخصص زنان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان کلینیک ژالان

تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان کلینیک ژالان

آمار بازدید سایت

 • 34
 • 10
 • 143
 • 429
 • 6,299
 • 19,828
 • 44
 • ۱۴۰۲/۱۱/۱۵
سرمایه گذاری قبرس شمالی

سرمایه گذاری قبرس شمالی

سرمایه گذاری قبرس شمالی

اقتصاد قبرس شمالی مبتنی بر بازار آزاد و ارائه خدمات است. ورود قبرس شمالی به عنوان عضو دائم اتحادیه اروپا از سال ۲۰۰۴ گام بسیار مهمی در توسعه اقتصادی این کشور بود. از دید بین المللی قبرس شمالی بدین دلیل موقعیت خود را ارتقاء بخشیده است که به عنوان پل بین قاره‌ها تلقی می‌شود. روش های مختلف سرمایه گذاری در قبرس شمالی، ویزای سرمایه گذاری در قبرس شمالی جهت اخذ اقامت قبرس شمالی در این مقاله مورد ارزیابی و تحلیل قرار خواهد گرفت. در این نوشته به معرفی شرکت البرز گروپ قبرس در زمینه سرمایه گذاری و مهاجرت به قبرس شمالی می پردازیم.

قبرس شمالی به لطف موقعیت استراتژیک و بسیاری از ویژگی‌های زیبا، کشوری جذاب برای سرمایه گذاران است. به عنوان یکی از زیباترین و بزرگترین جزایر مدیترانه، در بخش املاک و مستغلات نیز محبوب و پرطرفدار است. همه افراد امکان سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارند. از آنجا که کیفیت مدیریت مشاغل در سطح مطلوبی است، سرمایه گذاران می‌توانند در زمینه‌هایی مانند ساخت و فروش آپارتمان و مشارکت در ساخت و ساز سرمایه گذاری کنند.

اقتصاد رو به رشد قبرس شمالی

از آنجا که اقتصاد این کشور به سرعت در حال رشد است. فرصت‌های متنوعی در اختیار سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گرفته است. حتی اگر محدودیت‌های قانونی در رابطه با خرید خانه در قبرس شمالی وجود داشته باشد، همه این فرصت را دارند که یک سرمایه گذار در حوزهٔ املاک و مستغلات باشند. علاوه بر این، اجازه اقامت به سرمایه گذاران در قبرس شمالی اعطا می‌شود. این ویژگی از جمله عواملی است که سرمایه گذاران را به خود جلب می‌کند.

بخش املاک و مستغلات به لطف فرصت‌های سرمایه گذاری معمولاً در قبرس شمالی پر جنب و جوش است. قبرس شمالی کشوری امن است. نرخ جرم و جنایت بسیار کم است. تمام بانک‌های ترکیه در این کشور شعبه دارند. خارجی‌ها مجاز به گرفتن وام برای مسکن هستند. سرمایه گذاری در جمهوری ترکیه قبرس شمالی در مدت زمان کوتاهی مثل ۳ سال سودآور است.

روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سطح کیفیت مدیریت مشاغل در کشور قبرس شمالی در نقطه‌ی مطلوبی قرار دارد، لزا سرمایه گذاری در برخی بخش‌ها مانند ساخت و ساز آپارتمان و یا مشارکت در ساخت و ساز آپارتمان نیز بسیار مسمر ثمر خواهد بود. سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طرق مختلفی امکان پذیر است. در ادامه به بررسی برخی از روش‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌پردازیم:

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

قبرس شمالی همواره پذیرای کار آفرینان و از حامیان سر سخت آنان بوده است. عموما افرادی که برای اولین بار در قبرس شمالی حضور پیدا می‌کنند، به وضوح متوجه بکر بودن شرایط و بازار کار در این جزیره می‌شوند. و متوجه می‌شوند که می‌توانند به راحتی ایده‌های خود را تبدیل به تجارتی پرسود کنند. اولین قدم برای ثبت شرکت در قبرس شمالی، تحقیق درباره‌ی چگونگی انجام آن است. در نگاه اول این روش ساده به نظر می‌رسد.

یکی از نکات بسیار مهم که قبل از تاسیس یک شرکت باید به آن پرداخته شود. این است که از یک فرد متخصص در امور ثبت شرکت و تجارت مد نظر خود که آگاهی کافی از شرایط موجود در قبرس شمالی را هم دارد، مشورت بگیرید. تاسیس شرکت‌ها در قبرس شمالی توسط دفاتر مشاوره مالی انجام می‌شود؛ که همین دفاتر نیز تحت نظارت نهادهای مرکزی به همین عنوان هستند. افرادی که قصد دارند تا از این طریق برای دریافت اقامت اقدام نمایند. بهتر است بدانند که در ابتدا به آن‌ها ویزای دو ساله اعطا می‌شود. و تا زمانی که شرکت فعالیت خود را ادامه دهد و حقوق، مالیات و بیمه‌ی کارمندان پرداخت شود، اقامت آن‌ها قابل تمدید است.

مهاجرت به قبرس شمالی | شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

یکی از رایج‌ترین و پر طرفدارترین روش‌های سرمایه گذاری، خرید ملک در این کشور است. به همین منظور خانه‌ای که خریداری می‌کنید باید ارزش حداقلی برابر با ۱۵۰۰ میلیارد تومان داشته باشد. مدیران پروژه‌های معتبر معاملات املاک در قبرس شمالی، تسهیلاتی را برای خریداران فراهم کرده‌اند؛ که در اکثریت آن‌ها شما با پرداخت حداقل ۳۰ درصد از مبلغ کل ملکتان، می‌توانید برای دریافت اقامت خود و خانواده‌تان اقدام کنید.

ما بقی ملبغ ملک را در اقساط بلند مدت و بدون بهره به فروشنده پرداخت خواهید کرد. طبق قوانین قبرس شمالی، شما پس از اینکه پرداخت اولیه را انجام دادید، صاحب قطعی ملک خواهید شد و مدارک و قرارداد شما با فروشنده، در سازمان ثبت اسناد، به ثبت خواهد رسید. این قانون برای اطمینان خاطر خریدار از اینکه فروشنده ملک را به چندین نفر نمی‌فروشد، وضع شده است. قوانین حاکم بر قبرس شمالی، همواره حامی سرمایه گذاران و مهاجران می‌باشد.

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه

چنانچه فردی قصد داشته باشد از طریق خرید اوراق قرضه در کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری کند، باید میزان مبلغ ۵۰۰ هزار یورو در این زمینه سرمایه گذاری کند. با این روش، امکان دریافت اقامت قبرس شمالی فراهم می‌شود؛ اما فراموش نکنید که این سرمایه باید به مدت ۳ سال در اوراق قرضه‌ی قبرس شمالی بماند تا بتوانید از طریق آن اقامت دائم را دریافت کنید. ابتدا به فرد سرمایه گذار و خانواده‌ی او اقامت موقت داده می‌شود و پس از گذشت سه سال به اقامت دائم تبدیل می‌شود.

مزیت های سرمایه گذاری در قبرس شمالی

 • نرخ مالیات در قبرس شمالی اندک است.
 • پتانسیل‌های پر سود برای ایجاد مشاغل در قبرس شمالی وجود دارد.
 • سرمایه گذارارن تا یک دوره‌ی ۱۰ ساله می‌توانند وام بگیرند.
 • کیفیت بالایی در مدیریت مشاغل وجود دارد.
 • هزینه‌های زندگی بسیار کم‌تر از قبرس جنوبی است.
 • بخش املاک و مستغلات در بازار سرمایه گذاری بسیار پر جنب و جوش‌تر می باشد.
 • اقتصاد در این کشور درحال رشد است.
 • دوره‌های بازپرداخت سرمایه در قبرس شمالی بین ۸ تا ۱۲ سال با توجه به موقعیت مکانی، متفاوت و سریع است.

آشنایی با شرکت البرز گروپ قبرس در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی:

ما شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی هستیم که در زمینه ارائه خدمات ساختمانی ، سرمایه گذاری ، مشاور املاک و مهاجرتی به قبرس شمالی فعالیت می‌کنیم. این شرکت با بیش از سالیان سال تجربه تک تک اعضای گروه در حوزه ساختمان سازی و پیمانکاری ، مهاجرت، خرید ملک، سرمایه‌گذاری و اقامت قبرس شمالی با بهره‌گیری از دانش فنی و حرفه‌ای، تعهد و اخلاق مداری با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، تاسیس شده است.

تیم ما از مهندسین حرفه ای عمران ، مشاوران تراز اول مهاجرت، کارشناسان اقتصادی و کارشناسان خبره املاک تشکیل شده است. که با دانش فنی و تخصصی خود، مشتریان خود را در انتخاب بهترین گزینه‌ها در مسیر سرمایه‌گذاری و مهاجرت ، همراهی می‌کنند.

ما با همکاری با بهترین و برترین شرکت های سازنده املاک در قبرس شمالی، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت و قابل اعتماد و به صرفه ارائه می‌دهیم. با توجه به تعهد ما به ارائه بهترین خدمات و رعایت اصول اخلاقی، هدف ما ایجاد رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان خود است چرا که فرایند سرمایگذاری، اقامت و مهاجرت سال های متوالی نیاز به همراهی با مشتری دارد و ایجاد رضایت مشتری در هر مرحله از خدمات ارائه شده، از اولویت‌های ماست. همراهی و ارائه مشاوره به شما در تمام مراحل سفر به قبرس شمالی، بازدید از پروژه ها، امور سرمایه گذاری ، گرفتن اقامت و یا مهاجرت کامل به قبرس شمالی واقعی ، مسئولانه و دوستانه است.

 

با انتخاب ما به عنوان شرکت مهاجرتی در قبرس شمالی، تمام سعی مان را میکنیم که تجربه‌ای حرفه‌ای و رضایتمندی کامل را بدست آورید. تیم مجرب البرز گروپ با ارائه مشاوره‌های لازم و ارایه خدمات مناسب، مشتریان خود را در تمامی مراحل خرید ملک در قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور، همراهی می‌کند. علاوه بر این، این شرکت به مشتریان خود اسکان رایگان در قبرس شمالی را فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند به راحتی و با آرامش بیشتری در مراحل خرید ملک قبرس شمالی و سرمایه گذاری، پیش می‌روند.

 

وبسایت رسمی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی

www.alborzcyprus.com

کانال یوتیوب 

کانال آپارات

جهت دریافت اطلاعات تماس شرکت البرز گروپ قبرس کلیک نمایید.


سرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک ۲۴

آشنایی با دکتر آف

دیدگاه‌ها (12)


 1. به عنوان مشتری قبرس شمالی ، تجربه‌ی من در خرید ملک در این منطقه بسیار مثبت بوده است. من با توجه به مزایای بسیاری که قبرس شمالی ارائه می‌دهد، تصمیم گرفتم در این منطقه ملکی را با همراهی شرکت البرز گروپ بخرم. این تجربه برایم بسیار سودمند و خاص بوده است . قدم به قدم همراهی کردند منو و ازشون واقعا سپاسگذارم

 2. قبرس شمالی هم مثل دبی داره هر روز بهتر میشه و قطعا با توجه به آب و هوای مدیترانه ای که داره ، بیشتر مورد توجه قرار میگیره و همین قبرس شمالی گزینه عالی برای سرمایه گذاری میکنه من از البرز گروپ قبرس مشاوره گرفتم و آپارتمان خریدم . این قدم درست مدیون حمایت های البرز گروپ هستم

 3. اگر کسی میخواد سرمایه گذاری کنه به نظرم قبرس شمالی بهترین گزینه هست من تحقیقات زیادی کردم و جای رشد بسیار داره

 4. برای سرمایه گذاری با اعتماد به مجموعه البرز گروپ قبرس تونستم تجربه خرید خیلی خوب و پرسودی داشته باشم . آپارتمان دو خوابه که خریدم به صورت تمام قسط بود با شرایط و امکانات کامل . توی خرید و پرداخت اقساط خیلی منو راهنمایی کردند

 5. شرایط و موقعیت قبرس شمالی برای سرمایه گذاری از طریق خرید آپارتمان و خونه فوق العاده است. این کار را با بررسی ها و معرفی موردهای عالی توسط البرز گروپ قبرس انجام دادم بسیار راضی هستم. توصیه می‌کنم که این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

 6. از پیج اینستا با هلدینگ البرز گروپ آشنا شدم یک شرکت ثبت شده و معتیر بود . مهندس ملوک کاملا توضیح دادند که برای سرمایه گذاری باید به چه نکاتی توجه کرد و از اینکه چقدر سودده میتونه باشه . توضیحاتتون کاملا منطقی بود و متقاعد شدیم . از اعتماد بهشون کاملا راضی ام

 7. خرید ملک در قبرس شمالی به دید سرمایه گذاری بلند مدت خیلی خوبه، ما که خرید کردیم و خیلی هم امیدواریم که رشد قابل توجهی بکنه

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا