تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات مطلب

لینک های پرکاربرد

نرم افزار مطب و کلینیک پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مرکز مشاوره و روانشناسی

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار آزمایشگاه و ژنتیک

طراحی سایت پزشکی

بانک اطلاعاتی مراکز پزشکی

نوبت دهی تلفن گویا

متخصص و دندانپزشک کودکان اصفهان، دکتر نجمه اخلاقی

جراح بینی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پستان اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پلک اصفهان دکتر علی علوی راد

متخصص ابدومینوپلاستی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح بینی و پلاستیک اصفهان،دکتر مجید راستی

جراح بینی اصفهان، دکتر بهنام خرمی

جراح بینی اصفهان، دکتر اصغر معمارزاده

کلینیک پوست و زیبایی خانه اصفهان، مرکز زیبایی ژالان

متخصص و جراح پوست و زیبایی اصفهان، دکتر ابوالفضل جویا

متخصص زنان و زایمان اصفهان، دکتر فرشته دانشمند

متخصص کایروپرکتیک اصفهان، دکتر امیر قنبریان

جراح پستان اصفهان دکتر رسول فاتحی فرد

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر سید حمید رضویان
متخصص عصب کشی اصفهان دکتر سید حمید رضویان

دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر نجمه اخلاقی

لیزر دندان اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین جراح لثه اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر حسین برجیان

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ژل و بوتاکس دکتر ابوالفضل جویا

متخصص قلب اصفهان دکتر مهرداد طاهریون

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با البرز گروپ

خرید ملک در قبرس شمالی با البرز گروپ

مهاجرت به قبرس شمالی با البرز گروپ

اقامت قبرس شمالی با البرز گروپ

تزریق ژل لب اصفهان دکتر مسیح شمعی

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین ایمپلنت اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر الناز مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین متخصص زایمان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین متخصص زنان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان کلینیک ژالان

تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان کلینیک ژالان

آمار بازدید سایت

 • 0
 • 3
 • 132
 • 704
 • 7,262
 • 22,047
 • 50
 • ۱۴۰۳/۰۴/۱۴
 جراح فک اصفهان | دکتر بهنام خرمی

 جراح فک اصفهان | دکتر بهنام خرمی

 جراح فک اصفهان

جراحی فک و صورت همانطور که از نامش مشخص می باشد. در حیطه بخش های بالایی و جلویی سر از قبیل: سر و گردن، فک، صورت و دهان می باشد که درمان و انجام این اعمال توسط  جراح فک اصفهان انجام می پذیرد. عوامل متعددی منجر به مراجعه به جراح مورد نظر و انجام جراحی های فک و صورت می گردد که شامل: انحراف فک بالا و یا انحراف فک پایین، عدم وجود چانه و یا بزرگ بودن اندازه چانه، نقایص و سندروم های مادرزادی، وجود و نمایان شدن مقدار زیاد لثه در حین لبخند، تنگی شدید فک بالا، عوارض ایجاد شده توسط ضربه به بخش های فکی و صورت و جلو و یا عقب بودن فک پایین و … می باشد.

جراح فک و صورت اصفهان

جراحان فک و صورت، که گاهی اوقات جراحان دهان و فک و صورت نیز نامیده می شوند، در طول تحصیل خود آموزش های لازم را دیده اند تا انواع مختلفی از شرایط و آسیب ها را که بر سر، گردن، دهان، فک و صورت تاثیر می گذارد، برطرف کنند. جراحان فک و صورت واجد شرایط برای درمان تعدادی از بیماری های مربوط به ناحیه سر و گردن هستند، از جمله:

این جراحان همچنین در زمینه بیهوشی و کنترل درد آموزش های لازم را دیده اند. به طور کلی، جراحان فک و صورت برای اصلاح مشکلات یا ایجاد تغییرات زیبایی جراحی انجام می دهند. این جراحی ها عموماً روش های سرپایی هستند. آنها همچنین آموزش هایی را برای بهبودی پس از جراحی به شما ارائه می دهند و ممکن است قرارهای بعدی را برای شما تعیین کنند که برای کنترل وضعیت خودتان دوباره به آنها مراجعه کنید.

 

ویژگی های جراح فک

با در نظر داشتن به این موضوع که فک و صورت از اعضای حساس و مورد توجه و هم چنین قابل مشاهده هر فردی می باشد، بر همین اساس بسیار ضروری و مهم می باشد که به وسیله  جراح فک اقدامات لازم به منظور جراحی و یا درمان آن صورت گیرد.

در ادامه برخی از ویژگی ها یا خصوصیات بهترین جراح فک اصفهان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا با دیدی باز به سراغ جراح فک اصفهان مورد نظر برای جراحی و درمان بروید و تحت درمان و جراحی های ویژه و موردنیاز قرار بگیرید. از جمله این ویژگی ها و خصوصیات به شرح زیر می باشد :

بهترین جراح فک  ، جراحی می باشد که از مدرک تخصصی، مهارت و تبحر خاص و ویژه ای برخوردار باشد و این مدارک تحصیلی را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه های علوم پزشکی دریافت کرده باشد.

بهترین جراح فک اصفهان ، جراحی است که دارای پروانه طبابت و جراحی داشته باشد. دارای نمونه کارهای قبلی و هم چنین سوابق جراحی و درمانی بسیاری باشد و در زمان مشاوره نمونه کارهای ثبت شده را به مراجعه کنندگان نشان دهد و اطمینان آن ها را به خود و تخصص خویش جلب نماید.

تجربه، سابقه و مهارت بالایی در زمینه انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی فک و صورت داشته باشد. از امکانات و تجهیزات پزشکی و هم چنین از دستگاه های به روز دنیا و مدرنی استفاده کند و همواره در راستای پیشرفت و افزودن علم خویش تلاش های بسیار زیادی کند. دارای اخلاق و رفتار محترمانه و صبورانه ای باشد و در برخورد با بیماران و مراجعه کنندگان نهایت صبر را پیشه گیرد.

 

.جراح فک اصفهان | جراح فک اصفهان

 

جراحی دهان و فک و صورت در چه مواقعی توسط جراح فک انجام می‌شود؟

اولین قدمی که باید برای تشخیص لزوم انجام جراحی فک و صورت بردارید، شناخت فک سالم و طبیعی از فک‌های ناسالم و مشکل‌دار است. اگر فک فرد مورد نظر دچار مشکلاتی باشد در انجام اعمالی مثل جویدن، صحبت کردن و حتی نفس کشیدن دچار مشکل می‌شود . که بسیار واضح و قابل تشخیص است. این لیست مواردی است که با وجود آن‌ها پزشک را متقاعد به انجام عمل جراحی یا حداقل معاینه‌ی عمیق می‌کند.

 • انحراف فک بالا
 • تنگی شدید فک بالا
 • وجود درد مزمن در فک‌ها و مفاصل آنها
 • وجود تومور در فک
 • اشکال در جویدن و بلع غذا
 • جلو بودن فک پایین
 • عقب بودن فک پایین
 • انحراف فک پایین
 • عدم وجود چانه

بهترین متخصص جراح فک و صورت

صورت و فک از نظر آناتومی و کارآیی پیچیده ترین قسمت بدن انسان می باشند. اطلاعات وسیع و درمان تخصصی پزشکی یک جراح فک،دهان و صورت احتیاج به یک دوره تحصیلی کاملا مخصوص دارد. بدین ترتیب برای تکمیل دوره فوق تخصصی جراحی فک،دهان و صورت باید ابتدا دو رشته پزشکی و دندان پزشکی را که حداقل ۱۰ سال طول می کشد، را پشت سر بگذارند.

گذراندن دوره های تخصصی

در نهایت بعد از گذراندن دوره تخصصی پنج ساله می توان به عنوان متخصص جراح فک،دهان و صورت مشغول به کار می شوند. بسیاری از جراحان فک، دهان و صورت علاوه بر داشتن تخصص در این رشته، دوره های دو ساله ای برای گرفتن فوق تخصص جراحی های پلاستیک – بازسازی صورت انجام می دهند. با این ویژگی ها جراحان فک،دهان و صورت به عنوان تنها متخصصین ویژه تمامی جراحی های ناحیه صورت به شمار می روند.

بالاترین هدف این پزشکان مداوا و بازسازی اجزای بدن در قسمت گردن، صورت و جمجمه چه از نظر کارآیی(جویدن، قورت دادن و صحبت کردن) و چه از نظر زیبایی می باشد .

جراح فک اصفهان | دکتر بهنام خرمی در کلینیک ۲۴

جراح بینی اصفهان دکتر بهنام خرمی در دکتر آف

جراح بینی اصفهان

متخصص جراحی فک، صورت و زیبائی و جراح بینی اصفهان

دکتر بهنام خرّمی در تیر ماه ۱۳۵۵ متولد شدند و در سال ۱۳۷۹ مدرک دکتری خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند. ایشان در سال ۱۳۸۶ دوره تخصصی را به پایان رساندند. و بورد تخصصی را با رتبه اول کشوری کسب نمود . ایشان هم اکنون استادیار دانشگاه علوم پزشکی می باشد.

خدماتی که توسط دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان –  جراح فک اصفهان ارایه می شود . عبارتند از : 

اگر به دنبال جراح فک اصفهان و یا یک دکتر خوب و باتجربه برای جراحی بینی خود هستید، آقای دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان بهترین انتخاب برای شما می باشد.

برای دریافت وقت مشاوره و یا اطلاعات تماس کلیک کنید.

دیدگاه‌ها (6)


 1. آقای دکتر بسیار خوش برخورد و مهربون و با حوصله هستند ، پسرم پیش ایشون جراحی فک انجام داد الان بیش از ۲ هفته از جراحی میگذره و راضیم ، در تمام طول نقاهت دکتر خرمی بسیار عالی جوابگومون بودند و راهنمایی کردند

 2. دکتر خرمی پزشک صادق و قابل اعتماد هستند من پیششون جراحی فک انجام دادم برای اصلاح بدفرمی فک و صورتم و الان هم خیلی مورد قبول خودم و اطرافیانم بوده . متشکرم بابت زحماتی که برام کشیدند

 3. با زحمات ایشون بیماری بدفرمی فک من به وسیله جراحی دکتر خرمی درمان شد متشکرم ازشون

 4. برای مشکل فک و صورت پیش دکتر بهنام خرمی جراحی شدم جراحیشون موفق بود زیبایی صورتم بهتر شد ممنون زحماتشون هستم که دلسوزانه برای بیمار کار میکنند. توی اینستاگرام هم تعریفشون زیاد شنیده بودم

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا