تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات مطلب

لینک های پرکاربرد

نرم افزار مطب و کلینیک پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مرکز مشاوره و روانشناسی

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار آزمایشگاه و ژنتیک

طراحی سایت پزشکی

بانک اطلاعاتی مراکز پزشکی

نوبت دهی تلفن گویا

متخصص و دندانپزشک کودکان اصفهان، دکتر نجمه اخلاقی

جراح بینی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پستان اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پلک اصفهان دکتر علی علوی راد

متخصص ابدومینوپلاستی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح بینی و پلاستیک اصفهان،دکتر مجید راستی

جراح بینی اصفهان، دکتر بهنام خرمی

جراح بینی اصفهان، دکتر اصغر معمارزاده

کلینیک پوست و زیبایی خانه اصفهان، مرکز زیبایی ژالان

متخصص و جراح پوست و زیبایی اصفهان، دکتر ابوالفضل جویا

متخصص زنان و زایمان اصفهان، دکتر فرشته دانشمند

متخصص کایروپرکتیک اصفهان، دکتر امیر قنبریان

جراح پستان اصفهان دکتر رسول فاتحی فرد

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر سید حمید رضویان
متخصص عصب کشی اصفهان دکتر سید حمید رضویان

دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر نجمه اخلاقی

لیزر دندان اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین جراح لثه اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر حسین برجیان

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ژل و بوتاکس دکتر ابوالفضل جویا

متخصص قلب اصفهان دکتر مهرداد طاهریون

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با البرز گروپ

خرید ملک در قبرس شمالی با البرز گروپ

مهاجرت به قبرس شمالی با البرز گروپ

اقامت قبرس شمالی با البرز گروپ

تزریق ژل لب اصفهان دکتر مسیح شمعی

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین ایمپلنت اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر الناز مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین متخصص زایمان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین متخصص زنان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان کلینیک ژالان

تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان کلینیک ژالان

آمار بازدید سایت

 • 0
 • 3
 • 132
 • 704
 • 7,262
 • 22,047
 • 50
 • ۱۴۰۳/۰۴/۱۴
لیزر دندانپزشکی اصفهان

لیزر دندانپزشکی اصفهان

لیزر دندانپزشکی اصفهان : راهکار نوین درمان های دندانپزشکی در اصفهان

در هزاره ی سوم، آگاهی از دانش روز و تسلط و تجهیز به تکنولوژی های نوین برای هر درمانگر، جهت به حداقل رساندن عوارض درمان و ارتقای پیش آگهی و حرکت به سمت دندانپزشکی محافظه کارانه، از الزامات حرفه ای است. همواره حرکت از متد قدیمی به سَمت روش های نوین، با چالش های فراوانی همراه بوده است.

لیزر دندانپزشکی اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. از نخستین روزی که در سال ۲۰۱۳ ، اولین مدرک رسمی را در این فیلد نوظهور از انجمن جراحان فک و صورت ایران اخذ کردم تا به امروز یعنی در میانه ی سال ۲۰۲۲، قریب به ۱۰ سال می گذرد و اَهمّ انرژی و وقت و اندوخته و تلاش خویش را در راه تحصیل و کسب مهارت و پژوهش و مطالعه و تدریس و درمان در این رشته ی مهجور ، صرف کرده ام. متاسفانه همواره با دو نگاه افراط و تفریط به این فیلد نگریسته شده و برخی انتظار اعجاز از آنرا داشته اند و برخی مانند شیء ممنوعه و علوم غریبه با آن برخورد و از آن دوری گزیده اند.

آشفتگی در این زمینه تا بدانجا پیشرفته است که فلوشیپ های خود خوانده ی دوره های ۳ روزه و ۹ روزه و کورس های ۱۰۰ ساعته، دامن مقدّس طب را آلوده کرده اند و بیماران و همکاران، با ابهام بدان نظاره می کنند و صد افسوس که سَره از ناسَره، تشخیص داده نمی شود.

انواع لیزر در دندانپزشکی

لیزر های دندانپزشکی به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

۱. لیزرهای کم توان ( با توان کمتر از ۰.۵ وات) : که جهت فعالسازی بیشتر فرایندهای ترمیم سلولی ویا درمانهای ضد التهابی مورد استفاده قرار میگیرند.
۲. لیزرهای پرتوان( با توانهای بالاتر از ۰.۵ وات): این لیزرها، همان لیزرهایی هستند که برای انواع جراحی ها و کارهای درمانی که در بالا اشاره شد مورد استفاده قرار میگیرند.

کاربردهای روزمره ی لیزر در دندانپزشکی شامل:

استفاده از لیزرهای پرتوان در جراحی های بدون بخیه و خونریزی مانند: وستیبولوپلاستی، فرنکتومی، ژنژیووپلاستی، بیوپسی، حذف ضایعات تحریکی و توده های نسج نرم دهان، افزایش طول تاج و لیفت لثه و همچنین: دپیگمنتیشن، بلیچینگ، دیزاینفکشن کانالها و استفاده از PBM (لیزر های کم توان). در درمان TMD (مشکلات مفصل گیجگاهی-فکی) ، ضایعات خود ایمنی مانند لیکن پلان و پمفیگوس، آفت، افزایش اسئواینتگریشن فیکسچر ایمپلنتها، کاهش درد و تورم پس از جراحی هایی چون عقل نهفته یا گرفت لثه و GBR ، درمان آسیب به شاخه های عصبی ناشی از جراحی های ایمپلنت و عقل نهفته و درمان پاکتهای پریودنتال و درمان ژنژیویت و پریودنتیت وبیماری های لثه ای با PDT (فوتوداینامیک تراپی) و تکنیک LANAP می باشند. دکتر حسین برجیان ، تصمیم به تاسیس اولین مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی استان اصفهان را گرفت که ۳ هدف اصلی را دنبال میکند:

۳ هدف اصلی
 1.  درمان بیماران دندانپزشکی با پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان با کمترین میزان عوارض و مشکلات مربوط به درمان دندانها
 2.  آموزش دندانپزشکان جهت فراگیری علم و مهارت لیزر دندانپزشکی جهت ارتقای کیفیت طبابت ایشان
 3.  پژوهش و تحقیقات در فیلد لیزر دندانپزشکی و انتشار مقالات حاصل از آن، در معتبرترین ژورنالهای بین المللی PUBMED و ISI knowledge/science ایشان اکنون به عنوان بنیانگذار، مدیریت و درمانگر در NLDC یعنی مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم Najm Laser Dental Center ، فعالیت میکنند.

آنچه که در حال حاضر با عنوان لیزر وارد بازار دندانپزشکی شده است. طول موجهای قرمز و مادون قرمز هستند. این طول موجها، ایمن هستند. و خطر جهش ژنتیکی و سرطان زایی ندارند.

لیزر دندانپزشکی اصفهان | دکترحسین برجیان

کاربرد لیزر در دندانپزشکی

حالا با این مقدمه ، می خواهیم به سراغ انواع تکنولوژی لیزر برویم و ببینیم در حال حاضر لیزرهای دندانپزشکی در کدام بخش ها به ما کمک میکند.

 • تشخیص پوسیدگی با مقیاس عددی
 • پیشگیری از پوسیدگی دندان
 • تراش دندان با لیزر
 • لیزر سفید کننده دندان (بلیچینگ با لیزر)
 • رفع حساسیت دندانی با لیزر
 • عصب کشی دندان با لیزر (درمان ریشه دندانها با لیزر یا روت کانال با لیزر )
 • جرم گیری دندان با لیزر
 • جراحی لثه با لیزر
 • استفاده از لیزر برای برداشتن بدرنگی های لثه (دپیگمانتاسیون لثه)

کاربرد لیزردر ایمپلنت دندان

متاسفانه این روزها، بعضی تبلیغات بی اساس درباره انجام ایمپلنت دندان با لیزر را میبینیم. واقعیت این است که در حال حاضر تنها لیزری که قادر به برداشتن استخوان وتراشیدن آن هست، لیزر اربیوم است. و متاسفانه تراش استخوان جهت ایمپلنت توسط این لیزر،هنوز نمی تواند به طور دقیق انجام بگیرد. مطمینا در سالهای آتی با پیشرفت دستگاههای لیزر، این قابلیت به لیزرهای دندانپزشکی وارد خواهد شد. اما به هر حال کاربرد لیزر در ایمپلنت دندان باز هم کم نیست.

 

لیزر میتواند کمک معناداری به ضدعفونی محل کاشت ایمپلنت کند. در بسیاری موارد ، استفاده از لیزر در دو هفته اول پس از انجام کاشت دندان میتواند کمک به تحریک سلولهای استخوان ساز کند . در بسیاری موارد التهاب بعد از جراحی را کمتر میکند و گاهی ما میتوانیم جلسه دوم جراحی ایمپلنت دندان که بناست فقط روی لثه باز شود ، از دستگاههای لیزر بافت نرم استفاده کنیم.

کاربرد لیزر در درمان آفت

آفت دهان، یک ضایعه دردناک داخل دهانی است که علت بروز آن هنوز کاملا مشخص نیست. اما به هرحال تنها روش هایی که در حال حاضر برای درمان آفت دهان وجود دارد، درمان با کورتونهاست. که یک درمان ۵ تا ۷ روزه هست. اما لیزرهای کم توان ، میتوانند طی دو تا سه جلسه درمانی کوتاه بافاصله ۴۸ ساعت در فاصله ۴ روز آفت دهان شما را ازبین ببرد. و حتی  احتمال عود را هم شدیدا پایین می آورد. این خبر خوبی است برای کسانی که از آفتهای مکرر در دهانشان شکایتمندند.

کاربرد لیزر در درمان ضایعات هرپس (درمان تب خال با لیزر)

در زمانی که تب خال حالت وزیکولر( تازه و رسیده) هست. میتوان با لیزرهای پرتوان کل ضایعه را برداشت. و اعتقاد بر این است که هم بار عفونی ضایعه کمتر میشود. و هم احتمال عود مجدد در همان ناحیه کمتر میشود. در زمانی که تب خال به حالت پوسته میرسد ، میتوانیم با کمک لیزرهای کم توان ترمیم را تسریع کنیم.

لیزر دندانپزشکی اصفهان | دکترحسین برجیان

بیوگرافی و رزومه ی دکتر حسین برجیان در فیلد تخصصی لیزر دندانپزشکی

تحصیلات :

 دکتر حسین برجیان در سال ۱۳۹۳ مدرک دکترای جراح دندانپزشکی خود را از دانشگاه سراسری اصفهان اخذ کرد. و در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵، رزیدنت تخصصی فیلد بیماریهای دهان و فک و صورت آن دانشکده بود.

سپس در سال ۲۰۱۵ از طرف مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه تهران، به مدت یکسال به تحصیل فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی پرداخت. و به دانشگاه جنوای ایتالیا اعزام شد و در هیاتی ۹ نفره از سراسر کشور، مدرک خود را با ارائه ی کیس پرزنت ها در حضور هیات ژوری علمی و بورد شفاهی و کتبی و ارائه ی رساله در زمینه ی کاربرد لیزرهای Near infra red در جراحی های دهان، به دانشگاه تهران و دانشگاه جنوا، اخذ کرد.

سرمایه گذاری آکادمیک و پرکتیکال اصلی او بر روی فیلد لیزر دندانپزشکی بوده است و از سال ۹۲ تاکنون به مدت بیش از یک دهه است که به طور تخصصی در این فیلد نو ظهور و تکنولوژی جدید به مطالعه و پژوهش و تدریس و درمان بیماران می پردازد.

اساتید برجسته ی آکادمیک و پرکتیکال ایشان، پروفسور Steven Parker از انگلستان، پروفسور  Stefano Benedicenti از ایتالیا و پروفسور Wayne Selting از امریکا می باشند.

مدارک متعدد و سرتیفیکیتهای مختلفی از جمله مدرک جامع Comprehensive از انستیتو لیزر دندانپزشکی انگلستان، انجمن جراحان فک و صورت ایران، دانشگاه جنوا، مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه تهران ، اَبَر کمپانی لیزر LAMBDA در کشور ایتالیا، سرتیفیکیت جامع لیزرهای کم توان (Photo bio modulation) از قطب لیزر پزشکی کشور و مدارک مختلف علمی-عملی از study club های آرپامد تحت نظارت علمی استاد ارجمند پروفسور سیما شهابی و سرکار خانم دکتر نسیم چینی فروش و study club های دیارتجهیز تحت نظارت علمی پروفسور بهزاد هوشمند داشته است.

مشاهده مدارک بین المللی و سرتیفیکیت ها

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی به روز :

ایشان ۵ طول موج لیزر را در device های مختلف جهت درمان بیماران تهیه کرده است. که شامل ۸۱۰ & 980 نانومتر لیزر پرتوان و ۸۰۸ & 660 نانومتر لیزر کم توان و فوتو داینامیک تراپی می باشند.

با دستگاه های مختلف لیزر خانواده ی اربیوم Fotona اسلوونی و Water Lase امریکا و Laser Pluser ایتالیا و همچنین دستگاه های لیزر دایود Quick lase انگلستان، Bio lase امریکا، Doctor smile ایتالیا، الکسیون آلمان، Blue laser سیرونا و کم توان Konf tec و Co2 10600 نانومتر و Nd Yag فوتونا، کارکرده و به مطالعه و درمان پرداخته است.

مشاهده تجهیزات و تکنولوژی به روز

درمان بیماران از تمامی کشور و اقصی نقاط جهان :

بیماران ارجاعی به ایشان در فیلد تخصصی لیزر در پرکتیس شخصی خود در یک دهه ی اخیر از استانهای تهران، اصفهان،فارس، کرمان، بوشهر، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری و خوزستان بوده اند و با توجه به نظر لطف و اعتماد متمادی هم میهنان گرامی، بیمارانی از امریکا، استرالیا، آلمان، ایتالیا، دانمارک، هلند، نیوزلند، اندونزی، ترکیه و امارات متحده ی عربی داشته اند.

سخنرانی ها :

ایشان سخنرانی های مختلفی در این فیلد داشته اند. از جمله سخنران تیم بین المللی ایمپلنتولوژی ITI Study clubs در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ به دعوت استاد ارجمند جناب پروفسور مرتضی بنکدارچیان Vice President ITI و همینطور سخنران دومین و سومین کنگره ی بین المللی نقش جهان در سالهای ۱۳۹۸ و ۱۴۰۱ بوده اند. پنجمین سخنرانی کشوری ایشان در زمینه ی لیزر دندانپزشکی در انجمن دندانپزشکان عمومی کشور IGDA در خرداد ۱۴۰۲ و ششمین سخنرانی کشوری ایشان در این زمینه در بزرگترین رویداد علمی دندانپزشکی کشور در کنگره ی بین المللی اکسیدا ۲۰۲۳ (شصت و دومین کنگره سالیانه جامعه دندانپزشکی ایران IDA) بوده است.

ایشان در کنفرانس های بین المللی زیر به عنوان سخنران اصلی ،دعوت شده است:

“Second Global Summit and Expo on Dental & Oral Diseases” held at Kuala lumpur, Malaysia,March 27-29, 2017

“International Conference on Advanced Dental Care” held at Moscow, Russia, October 8-10, 2018

“۱۳th International Conference on Optics, Lasers & Photonics” held at Tokyo, Japan, May 13-14, 2019

“Global Summit on Advanced Clinical Dentistry and Dental Treatment” held in Paris, France, September 04-05, 2019

“International Conference on Dental Care and Oral Health” held in Madrid, Spain, October 21-22, 2021

در سخنرانی ها و کیس پرزنت های مجازی در بستر نِت، در گروه های مجازی Laser club iran ، گروه علمی بن تاژ پارس به مدیریت علمی جناب پروفسور غلامعلی غلامی و همچنین به عنوان دبیر اصلی علمی گروه لیزر مربوط به انجمن دندانپزشکان عمومی ایران فعالیت داشته است.

ایشان مدتها به عنوان قائم مقام و دبیر آموزشی و مدرّس کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فعالیت داشته است.

تالیفات :

دکتر حسین برجیان نتیجه ی یک دهه تجربه از درمان بیماران خویش با لیزر و فعالیتهای علمی و سخنرانیهای بین المللی خود را که مبتنی بر دانش و تحقیقات روز و برترین تکنولوژی های جهان در فیلد لیزر دندانپزشکی بود. در سال ۲۰۲۲ در جلد نخست کتاب خود با عنوان “یک دهه با لیزر دندانپزشکی” به چاپ رسانید.

مهمترین Article وی در زمینه ی لیزر دندانپزشکی باعنوان : جراحی های پیش پروتزی بافت نرم با لیزر دایود

Preprosthetic Oral Surgery by Dual Wavelength Diode Laser

در ۲۰۱۹ January در ژورنال
Ecronicon EC DENTAL SCIENCE
منتشر شد که مورد توجه پروفسور جان تونر Jan Tuner یعنی برجسته ترین دانشمند لیزر های کم توان جهان (PBM) قرار گرفت.

لیست درمانهای دندانپزشکی با لیزر :

۱. استفاده از لیزرهای پرتوان در جراحی های بدون بخیه و خونریزی مانند:
اصلاح طرح لبخند و لیفت لثه و درمان لبخند لثه ای، وستیبولوپلاستی جهت بهبود گیر و ثبات پروتز کامل (دندان مصنوعی) ، فرنکتومی، ژنژیووپلاستی، بیوپسی، حذف ضایعات تحریکی و توده های نسج نرم دهان بدون تیغ و بخیه، افزایش طول تاج، و اکسپوژر دندانهای نهفته جهت ارتودنسی

۲. درمانهای زیبایی شامل سفید کردن دندانها ( بلیچینگ ) ، برطرف کردن تیرگی لثه ها ( دپیگمنتیشن ) و لیفت لثه

۳. استفاده از PBM ( لیزر های کم توان ) ، در درمان TMD (مشکلات مفصل گیجگاهی – فکی) ، ضایعات خود ایمنی مانند لیکن پلان و پمفیگوس، آفت، افزایش استئواینتگریشن فیکسچر ایمپلنتها، کاهش درد و تورم پس از جراحی هایی چون عقل نهفته یا پیوند لثه و GBR ، درمان آسیب به شاخه های عصبی ناشی از جراحی های ایمپلنت و عقل نهفته

۴. درمان مشکلات لثه شامل التهاب و خونریزی و عفونت لثه ای مانند پاکتهای پریودنتال و درمان ژنژیویت و پریودنتیت وبیماری های لثه ای با PDT (فوتوداینامیک تراپی) و تکنیک LANAP بدون استفاده از تیغ و همچنین دیزاینفکشن (ضد عفونی کردن) کانالها در درمان ریشه و عصب کشی

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر حسین برجیان

بنیانگذاری موسسه آموزشی و مرکز درمانی :

دکتر حسین برجیان ، اولین موسسه ی قانونی صرفا آموزشی لیزر دندانپزشکی کشور را در سال ۱۴۰۰ با شماره ثبت ۶۷۰۰ و با برند قانونی با مالکیت معنوی ثبت شده ی “نجم” تاسیس کرد و ایشان بنیانگذار و مدیر عامل و مدرّس ” موسسه پیشگام دندانپزشکی نجم : Najm Pioneer Dental Laser Institute : NPDLI ” می باشند.

وی به صورت همزمان، “مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم Najm Dental Laser Center : NDLC ” ، نخستین مرکز رسمی و ثبت شده ی درمان های دندانپزشکی با لیزر در مرکز و غرب کشور را بنیان نهاد که این موسسه ی آموزشی در کنار مرکز تخصصی درمانی ۴ هدف اصلی را دنبال میکند:

۱. درمان بیماران دندانپزشکی با پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان با کمترین میزان عوارض و مشکلات مربوط به درمان دندانها با لیزر
۲. آموزش دادن دندانپزشکان جهت فراگیری علم و مهارت لیزر دندانپزشکی جهت ارتقای کیفیت طبابت ایشان
۳. پژوهش و تحقیقات در فیلد لیزر دندانپزشکی
۴. انتشار مقالات حاصل از آن، در معتبرترین ژورنالهای بین المللی PUBMED و ISI knowledge/science

ایشان اکنون به عنوان بنیانگذار، مدیریت ، مدرّس و تنها درمانگر در NPDLI و NDLC یعنی موسسه پیشگام دندانپزشکی نجم و مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم ، فعالیت میکنند.

راههای ارتباطی :


دکتر حسین برجیان

ارائه بهترین راهکارهای درمان دندانپزشکی ایمپلنت ، جراحی لثه ، دندانپزشکی زیبایی، ترمیم و عصب کشی در مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی اصفهان. ( موسسه پیشگام دندانپزشکی نجم ،اولین انستیتوی رسمی لیزر دندانپزشکی کل کشور ) دکتر حسین برجیان با بهره مندی از تکنولوژی های برتر روز جهان مانند انواع لیزرها، امواج پیزوسرجری، امپدانس های فراصوتی و…برای افزایش کیفیت درمان دندانپزشکی ،همراهی با دانش روز و سخنرانی در کنگره های تخصصی دندانپزشکی در ایران و جهان در مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم به فعالیت می پردازد.

دیدگاه‌ها (10)


 1. تا زمانی که نزد دکتر حسین برجیان در اصفهان رفتم در مورد استفاده از لیزر در دندانپزشکی نشنیده بودم. توسط دکتر ، حساسیت دندانی شدیدی که داشتم درمان شد و الان بهبودی کامل یافته ام.

 2. برای درمان تیرگی لثه و تحلیل لثه هایم یکی از اشنایان دکتر برجیان در اصفهان را معرفی کردند. خدا را شکر با تلاش اقای دکتر سلامتی لثه هایم را بدست آوردم. از این طریق خواستم از ایشان تشکر کنم.

 3. همسرم تعداد زیادی آفت و ضایعه دهانی داشتند که برای درمان به مطب دکتر برجیان در اصفهان رفتند و طی ۴ جلسه درمان شدند. سلامتی همسرم را مدیون تلاش اقای دکتر هستم.

 4. مدتی بود افت در دهانم میزد و هربار دارو استفاده میکردم خوب میشد و بعد یکی دو هفته دومرتبه افت میزد. دوستم دکتر حسین برجیان را معرفی کردند و الان حدود ۴ ماه هست درمانم به اتمام رسیده و هیچ اثری از افت در دهانم نیست. ممنون اقای دکتر

 5. امیرحسین دارابی

  دکتر برجیان با لیزر لثه هام را جراحی کردند و به نظرم تخصص زیادی در زمینه لیزر دندانپزشکی دارند.

 6. برای درمان تبخال توی دهانم به دکتر برجیان مراجعه داشتم خیلی اذیتم میشدم . ایشون با تکنیک لیزر مشکل منو برطرف کردند . بعد جلسه درمانی آبی بود روی آتیش

 7. دکتر برجیان جراحی فرنکتومی برای پسرم کردند.مسئله ای بود که من و همسرم همیشه نگران بودیم ولی خدا را شکر خیلی خوب شده

 8. مبینا طالب تبار

  از کار جراحی لثه که دکتر برجیان برای درمان بیماری لثه ام انجام دادند راضی هستم از همینجا ازشون تشکر میکنم

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا