تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات مطلب

لینک های پرکاربرد

نرم افزار مطب و کلینیک پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مرکز مشاوره و روانشناسی

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار آزمایشگاه و ژنتیک

طراحی سایت پزشکی

بانک اطلاعاتی مراکز پزشکی

نوبت دهی تلفن گویا

متخصص و دندانپزشک کودکان اصفهان، دکتر نجمه اخلاقی

جراح بینی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پستان اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح پلک اصفهان دکتر علی علوی راد

متخصص ابدومینوپلاستی اصفهان دکتر علی علوی راد

جراح بینی و پلاستیک اصفهان،دکتر مجید راستی

جراح بینی اصفهان، دکتر بهنام خرمی

جراح بینی اصفهان، دکتر اصغر معمارزاده

کلینیک پوست و زیبایی خانه اصفهان، مرکز زیبایی ژالان

متخصص و جراح پوست و زیبایی اصفهان، دکتر ابوالفضل جویا

متخصص زنان و زایمان اصفهان، دکتر فرشته دانشمند

متخصص کایروپرکتیک اصفهان، دکتر امیر قنبریان

جراح پستان اصفهان دکتر رسول فاتحی فرد

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر سید حمید رضویان
متخصص عصب کشی اصفهان دکتر سید حمید رضویان

دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر نجمه اخلاقی

لیزر دندان اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین جراح لثه اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر حسین برجیان

ایمپلنت دندان سوئیسی در اصفهان دکتر حسین برجیان

بهترین متخصص ژل و بوتاکس دکتر ابوالفضل جویا

متخصص قلب اصفهان دکتر مهرداد طاهریون

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با البرز گروپ

خرید ملک در قبرس شمالی با البرز گروپ

مهاجرت به قبرس شمالی با البرز گروپ

اقامت قبرس شمالی با البرز گروپ

تزریق ژل لب اصفهان دکتر مسیح شمعی

بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین ایمپلنت اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر الناز مکانیک

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان دکتر ندا مکانیک

بهترین متخصص زایمان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین متخصص زنان اصفهان دکتر نرگس علیان

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان کلینیک ژالان

تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان کلینیک ژالان

آمار بازدید سایت

 • 0
 • 3
 • 132
 • 704
 • 7,262
 • 22,047
 • 50
 • ۱۴۰۳/۰۴/۱۴
اقامت قبرس شمالی

اقامت قبرس شمالی

اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی یکی از مقاصد جذاب تحصیلی و توریستی در میان ایرانیان است و هرساله بسیاری از افراد، تصمیم به مهاجرت به قبرس شمالی دارند. شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس با داشتن سال ها تجربه در امر انواع مهاجرت، توانسته است پرونده‌های موفق بسیاری را در کارنامه درخشان خود داشته باشد.  البرز گروپ قبرس در این مقاله قصد دارد به بررسی شرایط و هزینه‌های اخذ اقامت قبرس شمالی بپردازد. قبرس شمالی یکی از مقاصد جذاب تحصیلی و توریستی در میان ایرانیان است و هرساله بسیاری از افراد، تصمیم به مهاجرت به قبرس شمالی دارند. شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس با داشتن سال ها تجربه در امر انواع مهاجرت، توانسته است پرونده‌های موفق بسیاری را در کارنامه درخشان خود داشته باشد. البرز گروپ قبرس در این مقاله قصد دارد به بررسی شرایط و هزینه‌های اخذ اقامت قبرس شمالی بپردازد.

روش های دریافت اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری مهاجر پذیر است که برای اخذ اقامت آن روش‌های مختلفی وجود دارد؛ در ادامه به بررسی شرایط اقامت و مهاجرت به قبرس شمالی با روش‌های مختلف می‌پردازیم.

 • مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی
 • مهاجرت کاری به قبرس شمالی
 • سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت قبرس شمالی
 • مهاجرت به قبرس شمالی از طریق ازدواج
 • اقامت قبرس از طریق خرید ملک
 • اقامت قبرس شمالی از طریق ثبت شرکت

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت قبرس شمالی

درست مانند توضیحی که در رابطه با شرایط دادیم، مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت قبرس شمالی هم در هر روش متفاوت است و امکان دارد مدرکی که در یک روش اضطراری است، در روش دیگر نیاز نباشد. برخی مدارک کلی که پیش از مهاجرت باید به فکر جمع آوری آن‌ها باشید، عبارتند از؛

 • مدرک تحصیلی
 • رزومه شغلی
 • مدارک هویتی
 • اخذ پاسپورت قبرس شمالی

حتی اگر موفق به اخذ اقامت دائم در قبرس شمالی شوید، نمیتوانید پاسپورت این کشور را کسب کنید و تنها یک کارت شهروندی دریافت می‌کنید که از طریق آن بتوانید از امکانات شهروندی استفاده کنید. برای اخذ پاسپورت قبرس شمالی باید حداقل ۱۰ سال از اقامتتان در این کشور گذشته باشد و طی این سالها تسلطتان به زبان انگلیسی یا ترکی به قدر کافی رشد کرده باشد. پس از اخذ پاسپورت قبرس شمالی، میتوانید بدون ویزا به برخی از کشورها مانند ترکیه سفر کنید.

مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی

اقامت هر کشوری مزایا و معایبی دارد که پیش از اقدام برای مهاجرت باید درباره‌ی آن تحقیق کنید؛ اما در نظر داشته باشید هیچ آرمانشهری در جهان وجود ندارد و هر کشوری در کنار مزایا، چالش‌هایی نیز دارد. قبرس شمالی هم با وجود ایمکه میتواند یک زندگی رویایی و بی دغدغه را برایتان رغم بزند اما ممکن است با توجه به شرایطی که دارید، معایبی نیز برایتان داشته باشد. این بخش به برخی مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی اشاره خواهیم کرد تا بتوانید تصیمی همه‌ جانبه بگیرید.

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی

 • رایج بودن زبان انگلیسی
 • رایج بودن انواع ارز در بازارهای مختلف
 • پایین بودن هزینه‌های زندگی
 • پایین بودن آمار جرم و جنایت
 • اقتصاد پایدار و قانونمند
 • سرعت بالای اینترنت
 • طبیعت بی نظیر
 • نرخ آلودگی پایین

معایب مهاجرت به قبرس شمالی

 • نرخ درآمد پایین
 • کمبود شغل برای دانشجویان
 • عدم عضویت در اتحادیه اروپا
 • اختصاص امکانات تفریحی به فصول پر توریست

 

خرید ملک قبرس شمالی | شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی

اقامت کوتاه‌مدت قبرس شمالی

برای ورود به این کشور و اخذ اقامت آن باید در وهله اول، ویزای قبرس شمالی را دریافت کنید. در زیر، انواع اقامت کوتاه‌مدت قبرس شمالی و مدت‌زمان اعتبار هرکدام برای شما توضیح داده شده است. ویزای کوتاه‌مدت مطابق با روزهای درخواست شده توسط مسافر برای اهداف غیر مهاجرتی و برای اقامت‌هایی که کمتر از سه ماه است، صادر می‌شود. ویزای توریستی قبرس شمالی به شهروندان کشورهای ثالثی داده می‌شود که مایل‌اند برای اهداف گردشگری و سرگرمی از این جزیره دیدن کنند. رزرو هتل یا اسنادی دال بر اجاره یک خانه در این کشور، باید برای اقامت حداکثر ۹۰ روز در فرم درخواست ضمیمه شود. ویزای توریستی قبرس شمالی، حداکثر برای ۳۰ روز صادر می‌شود.

اقامت دائم قبرس شمالی

اقامت دائم قبرس شمالی یک وضعیت حقوقی است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا و افراد واجد شرایط اجازه می‌دهد بدون محدودیت، وارد این کشور شده و اقامت دائم آن را دریافت نمایند. این نوع اقامت منقضی نمی‌شود بنابراین، دارنده مجوز نیازی به تمدید آن ندارد. تمام متقاضیان اقامت دائم باید دارای بیمه سلامت از وزارت بهداشت یا هر موسسه خصوصی معتبر دیگری باشند. این گواهی باید هردوسال یک‌بار به وزارتخانه مربوطه در قبرس شمالی ارسال شود تا به‌روز بودن آن بررسی شود. پس از دریافت اقامت دائم قبرس شمالی (وایت کارت) می‌توانید برای دریافت تابعیت این کشور اقدام کنید.

آشنایی با شرکت البرز گروپ قبرس مشاور و مجری خرید ملک قبرس شمالی:

ما شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی هستیم که در زمینه ارائه خدمات ساختمانی ، سرمایه گذاری ، مشاور املاک و مهاجرتی به قبرس شمالی فعالیت می‌کنیم. این شرکت با بیش از سالیان سال تجربه تک تک اعضای گروه در حوزه ساختمان سازی و پیمانکاری ، مهاجرت، خرید ملک، سرمایه‌گذاری و اقامت قبرس شمالی با بهره‌گیری از دانش فنی و حرفه‌ای، تعهد و اخلاق مداری با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، تاسیس شده است.

ما با همکاری با بهترین و برترین شرکت های سازنده املاک در قبرس شمالی، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت و قابل اعتماد و به صرفه ارائه می‌دهیم. با توجه به تعهد ما به ارائه بهترین خدمات و رعایت اصول اخلاقی، هدف ما ایجاد رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان خود است چرا که فرایند سرمایگذاری، اقامت و مهاجرت سال های متوالی نیاز به همراهی با مشتری دارد و ایجاد رضایت مشتری در هر مرحله از خدمات ارائه شده، از اولویت‌های ماست.

همراهی و ارائه مشاوره به شما در تمام مراحل سفر به قبرس شمالی، بازدید از پروژه ها، امور سرمایه گذاری ، گرفتن اقامت و یا مهاجرت کامل به قبرس شمالی واقعی ، مسئولانه و دوستانه است. با انتخاب ما به عنوان شرکت مهاجرتی در قبرس شمالی، تمام سعی مان را میکنیم که تجربه‌ای حرفه‌ای و رضایتمندی کامل را بدست آورید. تیم مجرب البرز گروپ با ارائه مشاوره‌های لازم و ارایه خدمات مناسب، مشتریان خود را در تمامی مراحل خرید ملک در قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور، همراهی می‌کند. علاوه بر این، این شرکت به مشتریان خود اسکان رایگان در قبرس شمالی را فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند به راحتی و با آرامش بیشتری در مراحل خرید ملک قبرس شمالی و سرمایه گذاری، پیش می‌روند.

وبسایت رسمی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی

www.alborzcyprus.com

کانال یوتیوب 

کانال آپارات

جهت دریافت اطلاعات تماس شرکت البرز گروپ قبرس کلیک نمایید.


اقامت قبرس شمالی در کلینیک۲۴

دیدگاه‌ها (25)


 1. من برای خرید ملک و طی کردن مراحل گرفتن اقامت به البرز گروپ اعتماد کردم از خریدم خیلی راضی هستم ، و بیشتر از همه، محیط صمیمی و دوستانه در قبرس شمالی را دوست دارم. مردم بسیار مهمان‌نواز و خوش‌برخورد هستند و همواره احساس خوشایندی را برایم ایجاد می‌کنند.

  به علاوه، قبرس شمالی دارای مناظر طبیعی فوق‌العاده‌ای است. سواحل زیبا و جاذبه های گردشی زیادی می باشد. ممنونم از مشاوره های آقای علی ملوک که خیلی بهم در این راه کمک کردند

 2. ممنون از تیم خبره البرز گروپ قبرس بابت تمام کمک هاشون برای پیگیری مراحل پذیرش اقامت من و خانواده برای قبرس شمالی

 3. سلام
  مدتی بود برای اقامت در قبرس شمالی تحقیق میکردیم.همسرم با آقای علی ملوک مدیر شرکت البرز گروپ آشنا شدند و اینقدر که ایشون راهنمایی کردند و راهکارها را بهمون می‌گفتند هیچ جایی ندیدیم.
  خیلی ممنونم از ایشون و تیم پرتلاششون

 4. سلام جا داره از همکاری تیم بسیار خوب البرز گروپ بابت پیگیریهاو گرفتن اقامت ما در قبرس شمالی تشکر ویژه کنم. امنیت و ارامشی و هوای عالی و تمیزی که اینجا تنفس میکنیم را هیچ جا تجربه نکرده بودم

 5. ممنون از مدیریت خوب شرکت البرزگروپ دوست عزیزمون اقای علی ملوک. برای اقامت ما خیلی تلاش کردند و با اطلاعاتی که داشتند تونستیم اقامتمون را سریع بگیریم

 6. سلام ممنون از تیم حرفه ای البرز گروپ با دوستان این تیم مشورت کردیم و راهنماییهای زیادی بهمون کردند و قرار شد کارهای اقامت ما را در قبرس شمالی انجام دهند.

 7. برای گرفتن اقامت قبرس شمالی با راهنمایی های کاربردی شرکت مهاجرتی البرز گروپ آپارتمان خریدم و توی گذروندن مراحل گرفتن اقامت و مهاجرت از راهنمایی های البرز گروپ قبرس استفاده کردم و حدودا ۶ ماه هست که اینجا هستم و تقریبا با فضا و شرایط کار مانوس شدم

 8. برای تحصیل دو تا دخترهام خیلی تحقیق کردیم کلا به این نتیجه رسیدیم قبرس شمالی کشور خیلی خوبی هست و برای اقامت با شرکت البرز گروپ قرارداد بستیم

 9. برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی و اقدام به ساخت و ساز توی قبرس شمالی با کمپانی البرز گروپ چند جلسه داشتیم و نتیجه های خوبی گرفتیم . شرکت البرز گروپ همراه بسیار عالی برای شروع کار ، اقامت و مهاجرت توی قبرس شمالی هست

 10. فضای قبرس شمالی بسیار آروم و دلچسبه تونستیم با کمک شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس زندگی جدیدی اینجا درست کنیم اقامت قبرس شمالی گرفتیم و مهاجرت کردیم و از استرس شهرهای صنعتی و شلوغ پلوغ دور شدیم . متشکر همه راهنمایی هاشون هستیم

 11. سلام ممنون از زحمات اکیپ البرزگروپ برای تمام تلاشهاشون که برای اقامت من و همسرم انجام دادند

 12. مژده ایمان دوست

  وظیفه خودم میدونم که هر جا نامی از شرکت البرزگروپ میاد تشکر کنم خیلی پیگیر هستند و نسبت به شرایط من بهترین راه حل را دادند
  سپاس فراوان

 13. سال گذشته با همکاری تیم متعهد البرزگروپ یک ملک در قبرس شمالی خریدیم.امسال هم در برنامه مون هست که باهاشون صحبت کنیم که کارهای اقامتمون را انجام بدهند

 14. تایم اقامت گرفتن من از قبرس شمالی با وجود تلاش های هلدینگ البرز گروپ قبرس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شد . بسیار قدردان حمایت هاشون هستم

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا