تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

قلب و عروق

دکتر مهرداد طاهریون | متخصص واریس اصفهان


image
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : امکان استفاده از بیمه از مطب سوال شود
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۰۵
وضعیت : مطب پزشکی
گارانتي : پیگیری درمان
موقعیت : اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب شیرینی بابک، ساختمان نوین، طبقه اول

دکتر مهرداد طاهریون

متخصص واریس اصفهان

متخصص قلب اصفهان

درمان واریس اصفهان

دکتر مهرداد طاهریون فارغ التحصیل رشته اینترونشنال کاردیولوژی در ۱۳۹۱ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوران پزشکی عمومی در دانشگاه شهید پزشکی بهشتی و دوره دستیاری را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است در حال حاضر بیمارستان‌های غرضی و مرکز قلب سعدی مشغول به کار و ارائه خدمات می باشد.

بیوگرافی دکتر مهرداد طاهریون:

دکتر مهرداد طاهریون فارغ التحصیل ۱۳۷۵ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نزدیک بیست و اندی سال است که در حوزه درمان مشغول به ارائه خدمات می باشد. پزشک با تجربه و علاقه مند به شغل و حرفه‌اش می باشد و برای آموزش و ارتقاء سطح علمی و کیفیت ارائه خدمات خود پیوسته در کنگره های بین المللی علمی شرکت می کند.دکتر مهرداد طاهریون ارائه سخنرانی در کنگره های داخلی و بین المللی دارد.همچنین دکتر مهرداد طاهریون از سال ۱۳۹۰ وارد رشته اینترونشنال کاردیولوژی گردید و خدماتش را از طریق آنژیوپلاستی عروق کرونر و محیطی انجام می دهد.بیمارانی که گرفتگی و تنگی عروق کرونر یا محیطی دارند با مراجعه به ایشان تحت آنژیو پلاستی و استنت گذاری قرار گرفته اند و بهبود یافته اند.دکتر مهرداد طاهریون در سال ۱۴۰۰ در مرکز قلب تهران دوره مقدماتی و پیشرفته واریس درمانی و لیزر و اسکلروتراپی را گذرانده و در حال حاضر در حال ارائه این خدمات نیز به بیماران عزیز میباشند.

خدمات قلب و عروق دکتر مهرداد طاهریون :

از بین تخصصهای پزشکی کدام یک رگهای واریسی را بهتر درمان می کند؟

اگر به دنبال بهترین تخصص برای درمان واریس هستید و در ذهنتان سوال” برای درمان واریس به چه متخصصی مراجعه کنیم؟” وجود دارد. بی تردیدبهترین پزشک متخصص قلب و عروق ،گزینه برتر در درمان واریس می باشد.متخصص قلب و عروق ،مهارت کامل در ارزیابی و تشخیص همه مشکلات و بیماریهای مربوط به رگهای بدن را دارد. واریس هم بیماری سیاهرگهای بدن هستند ودر حوزه تخصص بهترین پزشک قلب و عروق می باشد.دکتر متخصص قلب و عروق خوب بعد از معاینه دقیق شما از روشهای تصویربرداری مناسب مانند سونوگرافی داپلر عروق کمک می گیرد. اگر واریس های عنکبوتی روی پاهایتان دارید بعد از سونوگرافی داپلر ،بهترین متخصص قلب اصفهان (دکتر درمان واریس اصفهان ) با توجه به اندازه واریس تصمیم میگیرد که از چه روشی برای درمان واریس شما استفاده کند. 


اطلاعات تماس:

دکتر مهرداد طاهریون

متخصص قلب و عروق 

فلوشیپ فوق تخصصی آنژیوپلاستی

والوپلاستی و پریفرال اینترونشن

وب سایت رسمی: www.drtaherioon.ir

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب شیرینی بابک، ساختمان نوین، طبقه اول

تلفن:

۰۳۱۳۲۲۱۵۱۲۸

۰۹۹۰۷۸۲۰۳۸۱

ساعات کاری :

شنبه ۱۴-۱۷دوشنبه ۱۱-۱۴چهارشنبه ۱۱-۱۴

صفحه اینستاگرام:

اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون


هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.image
موقعیت
امتیاز آگهی شما

بالا