تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

دندانپزشک

بهترین ایمپلنت شهرکرد | دکتر مهران دانشمند


image
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : ارائه خدمات آزاد
تاریخ : ۱۴۰۱/۱۱/۲۹
وضعیت : مطب دندانپزشکی
گارانتي : پیگیری درمان
موقعیت : شهرکرد، خیابان مولوی ، ساختمان پزشکی پارس ، طبقه 3

بهترین ایمپلنت شهرکرد

دکتر مهران دانشمند

ایمپلنت دندان چیست؟ بهترین متخصص ایمپلنت شهرکرد کیست؟

ایمپلنت دندان جایگزین ریشه های دندان می شود. همچنین ایمپلنت ها یک پایه قوی برای دندان دائمی (ثابت) یا قابل جابجایی ایجاد می کنند. که با دندان های طبیعی شما سازگاری دارند. ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم خالص است که با بدن انسان سازگاری دارد. شکل آن به صورت میله باریکی است که درون استخوان فک قرار دارد. گفته می شود که امروزه ایمپلنت دندان بهترین جایگزین برای دندانهای از دست رفته است. نکته قابل توجه در مورد آن این است که اگر پس از قرار گرفتن در فک به طور صحیح از آن نگهداری شود، ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت.علیرغم پیشرفت در زمینه مراقبت از دندان، میلیون ها ایرانی از دندان درد رنج می برند، که عمدتا به علت پوسیدگی دندان، بیماری پریودنتال یا آسیب است. برای سال ها، تنها گزینه های درمان در دسترس افرادی که دندان هایشان را از دست داده بودند، استفاده از پل ها و پروتزهای دندان بود. اما امروزه، ایمپلنت دندان در دسترس هستند.

دکتر مهران دانشمند

عضو انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران متولد ۱۳۶۶ اصفهان می باشند.ایشان دوره دندانپزشکی عمومی خود را با موفقیت در اصفهان گذرانده و در سال ۱۳۹۱ فارغ التحصیل گردیدند.پس از گذراندن دوره طرح عمومی دندانپزشکی،در سال ۱۳۹۳ با کسب رتبه برتر در امتحان ورودی دستیاری تخصصی، مشغول به تحصیل در رشته جراحی دهان، فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شده و پس از اتمام این دوره به عنوان دستیار ارشد، موفق به کسب بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت گردیدند.ایشان به مدت دو سال به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، به تدریس دانشجویان و درمان بیماران در بیمارستان کاشانی مشغول گردیدند.دکتر مهران دانشمند در سال ۱۴۰۰ پس از موفقیت در امتحان ورودی ، وارد دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و پس از گذراندن این دوره مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت را دریافت نمودند.از جمله فعالیت های علمی و تخصصی دکتر دانشمند میتوان به عضویت در تیم ترجمه برخی کتب رفرنس دندانپزشکی، مشارکت در برگزاری سمپوزیوم های دندانپزشکی، چاپ چندین مقاله در برترین ژورنالهای علمی دنیای دهان و دندان و فک و کسب عنوان پژوهشگر برتر جوان در سال ۱۴۰۱ ، اشاره کرد.دکتر دانشمند فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی ۱۳۹۱فارغ التحصیل دکترای تخصصی جراحی دهان فک و صورت و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۱۳۹۷دارای مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تهرانعضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد۱۳۹۸-۱۴۰۱بهترین ایمپلنت شهرکرد | دکتر مهران دانشمند

خدمات تخصصی دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد:

آشنایی با بهترین ایمپلنت شهرکرد

ایمپلنت نوعی جایگزین مصنوعی دندان است که امروزه به عنوان درمان استاندارد برای پر کردن جای خالی دندانها به کار می رود. ایمپلنت دندان یک میله کوچک پیچی شکل است که طی یک عمل جراحی در داخل استخوان فک فرو میرود تا به استخوان اطراف جوش خورده و آماده نگه داشتن تاج مصنوعی دندان شود. در این نوشته قصد بررسی ایمپلنت دندان و آشنایی با دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد را داریم.

در واقع پایه ایمپلنت به عنوان ریشه دندان عمل میکند و روکش دندان به عنوان تاج دندان. بنابراین ایمپلنت نیازی به تکیه بر دندانهای اطراف ندارد و در داخل استخوان فک ثابت می ماند. فرایند جوش خوردن استخوان به ایمپلنت را یکپارچگی استخوان (osseointegration) میگویند.

تعریف ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان جایگزین ریشه های دندان می شود. ایمپلنت‌ها یک پایه قوی برای دندان دائمی (ثابت) یا قابل جابجایی ایجاد می کنند که با دندان های طبیعی شما سازگاری دارند.

ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم خالص است که با بدن انسان سازگاری دارد. شکل آن به صورت میله باریکی است که درون استخوان فک قرار داده می شود. گفته می شود که امروزه ایمپلنت دندان بهترین جایگزین برای دندانهای از دست رفته است. نکته قابل توجه در مورد آن این است که اگر پس از قرار گرفتن در فک به طور صحیح از آن نگهداری شود، ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت.

علیرغم پیشرفت در زمینه مراقبت از دندان، میلیون ها ایرانی از دندان درد رنج می برند، که عمدتا به علت پوسیدگی دندان، بیماری پریودنتال یا آسیب است. برای سال ها، تنها گزینه های درمان در دسترس افرادی که دندان هایشان را از دست داده بودند، استفاده از پل ها و پروتزهای دندان بود. اما امروزه، ایمپلنت دندان در دسترس هستند. دو نوع مختلف وجود دارد:

 • اندوستیال (endosteal)
 • ساب‌پریوستیال (subperiosteal)

ایمپلنت اندوستیال به ایمپلنتی گفته می شود که درون استخوان قرار می گیرد، اما ساب‌پریوستیال ایمپلنتی است که روی استخوان آرواره و زیر بافت لثه قرار داده می شود. امروزه دیگر از ایمپلنت های ساب‌پریوستیال استفاده نمی شود زیرا در مقایسه با ایمپلنت های اندوستیال در بلند مدت نتایج ضعیف تری داشته اند و استحکام کمتری دارند.

راه های ارتباطی با دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد

مزیت های ایمپلنت دندان

بهبود ظاهر:

ایمپلنت های دندانی دقیقا مشابه دندان های شما می باشند. چون آنها به گونه ای طراحی شده اند تا به استخوان فک شما متصل شوند، گزینه ای دائمی به حساب می آیند.

بهبود گفتار:

هنگام استفاده از دندان های مصنوعی موقت، دندان ها می توانند درون دهان شما لغزش کنند که باعث می شوند نتوانید کلمات را به درستی بیان کنید. ایمپلنت های دندانی به شما اجازه می دهند بدون نگرانی از لغزش آنها صحبت کنید.

بهبود راحتی:

از آنجا که آنها بخشی از شما می شوند، ایمپلنت ها مشکلات ناشی از پروتزهای متحرک را از بین می برند.

خورد و خوراک راحت تر:

پروتزهای کشویی می توانند مشکلاتی را در زمینه جویدن ایجاد کنند. ایمپلنت دندان مانند دندان های واقعی شما عمل می کنند و به شما اجازه می دهند غذاهای مورد علاقه خود را با اعتماد به نفس و بدون درد بخورید.

بهبود اعتماد به نفس:

ایمپلنت های دندانی می توانند لبخند شما را جذاب تر کنند و به شما کمک کنند احساس بهتری در مورد خودتان داشته باشید.

بهبود بهداشت دهان و دندان:

ایمپلنت های دندانی نیازی به کشیدن دندان های دیگر ندارند، چرا که از پل هایی برای پشتیبانی آن استفاده می کنند. از آنجا که دندان های مجاور برای حمایت از ایمپلنت اصلاح نشده اند، بیشتر دندان های شما دست نخورده باقی می ماند، که باعث بهبود سلامتی درازمدت دهان و دندان شما می شود. ایمپلنت های فردی همچنین امکان دسترسی آسان تر بین دندان ها و بهبود بهداشت دهان شما را فراهم می کنند.

دوام:

ایمپلنت ها بسیار با دوام هستند و چندین سال می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. با مراقبت خوب، بسیاری از ایمپلنت ها تا آخر عمر برای شما کارآیی خواهند داشت.

راحتی:

پروتزهای متحرک قابل جابجایی هستند. ایمپلنت های دندانی، مشکلات ناخوشایند ناشی از پروتزهای دندانی را از بین می برند، و همچنین نیاز به چسب های کثیف برای نگهداری در محل ندارند.

بهترین ایمپلنت شهرکرد | دکتر مهران دانشمند

آشنایی با دکتر مهران دانشمند بهترین ایمپلنت شهرکرد

 • عضو انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران متولد ۱۳۶۶ اصفهان می باشند.
 • ایشان دوره دندانپزشکی عمومی خود را با موفقیت در اصفهان گذرانده و در سال ۱۳۹۱ فارغ التحصیل گردیدند.
 • پس از گذراندن دوره طرح عمومی دندانپزشکی،در سال ۱۳۹۳ با کسب رتبه برتر در امتحان ورودی دستیاری تخصصی، مشغول به تحصیل در رشته جراحی دهان، فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شده و پس از اتمام این دوره به عنوان دستیار ارشد، موفق به کسب بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت گردیدند.
 • ایشان به مدت دو سال به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، به تدریس دانشجویان و درمان بیماران در بیمارستان کاشانی مشغول گردیدند.
 • دکتر مهران دانشمند در سال ۱۴۰۰ پس از موفقیت در امتحان ورودی ، وارد دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و پس از گذراندن این دوره مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت را دریافت نمودند.
 • از جمله فعالیت های علمی و تخصصی دکتر دانشمند میتوان به عضویت در تیم ترجمه برخی کتب رفرنس دندانپزشکی، مشارکت در برگزاری سمپوزیوم های دندانپزشکی، چاپ چندین مقاله در برترین ژورنالهای علمی دنیای دهان و دندان و فک و کسب عنوان پژوهشگر برتر جوان در سال ۱۴۰۱ ، اشاره کرد.
 • دکتر دانشمند فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی ۱۳۹۱
 • فارغ التحصیل دکترای تخصصی جراحی دهان فک و صورت و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۱۳۹۷
 • دارای مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد۱۳۹۸-۱۴۰۱

 

صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد

خدمات تخصصی دندانپزشکی دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد:

سایر خدمات:

 

 

جهت مشاهده اطلاعات تماس دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد به سایت (WWW.dr-mehran-daneshmand.ir) مراجعه کنید.

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام کلیک کنید.


هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.image
موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا